BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

info2

Готові відповіді на запитання

Які відчуття при користуванні SensaTone?

Відчуття залежать від особливостей організму, обраної інтенсивності впливу, положення вагінальної пробки у вагіні. У будь-якому разі ви не повинні відчувати біль. Якщо ви відчуваєте біль, перш за все перевірте правильність розміщення пробки, можливо вона недостатньо глибоко введена (на вході у піхву багато чутливих закінчень). Інколи мязи жінки в такому стані, що при роботі приладу пробка виштовхується назовні, тоді притримуйте її рукою поки ваші мязи не зміцніють.

 

Чи обовязково лежати з SensaTone? Для чого шнурок на шию в комплекті?

Лежати не обовязково. Можна одягнути на шию та займатися щоденними справами. Проте у вас це вийде лише якщо ваші мязи зостатньо міцні, щоб утримувати пробку у вертикальному положенні, а тим більше в русі. Початківцям краще починати з положення лежачи. Крім того зауважте, що для різних положень можливо потрібно буде добрати різну інтенсивність впливу залежно від ваших відчуттів.

 

Чи можна обробляти пробку антисептиками?

Можна не агресивними речовинами. Наприклад, хлоргексидин.

 

Яку змаску можна застосовувати з приладом? Чи обовязкова взагалі змаска?

Можна застосовувати будь-яку спеціальну інтимну змаску, або спеціальний гель для УЗІ (можна придбати в аптеці). Без змаски можна застосовувати, але це не додасть вам комфорту і зменшить ефективність провідності імпульсів до тіла.

 

Чи є обмеження за віком?

Немає. Але слід враховувати, що пробка вводиться вагінально. Відповідно обмеженя для тих, хто не може це зробити. Наприклад діти. Є можливість під замовлення придбати додатково невелику за розміром анальну пробку.

 

Чи можна використовувати чоловікам?

Можна, але краще докупити спеціальну анальну пробку. Або під замовлення придбати версію приладу для чоловіків (відрізняється лише пробкою в комплекті та оформленням).

 

Мені здається пробка для мене замаленька? Чи є інші розміри?

Ні немає більших розмірів. Сенс пробки не у розмірі, а у електродах, що на ній. Для ефективного засосування потрібно, щоб вони стикалися із піхвою. Ви можете досягнути цього підбираючи індивідуально положення пробки у піхві. Також зауважте, що програми нарощують інтенсивність імпульсів у ході роботи і обєм піхви зменшується, до кінця роботи приладу пробка буде контактувати набагато щільніше. Якщо вам все таки задється, що ви ніяк не можете досягти хорошого контакту, то можна спробувати зменшити обєм вагіни на час користування, ввівши окрему пробку.

 

Я нічого не відчуваю коли користуюсь SensaTone. Це нормально?

Ні. Ви повинні відчувати роботу мязів, або роботу прилада. Інколи такий ефект трапляється, якщо у жінки сильно знижений тонус піхви, піхва широка і пробка погано контактує із тілом. У цьому випадку потрібно поексперементувати із положенням пробки у піхві. Спробуйте різну глибину, спробуйте рукою направити електроди (залізні пластини) так, щоб вони стикалися із стінками піхви, використовуйте змаску (це підвищить провідність). Можливо спочатку ви не відчуєтье щільного стискання піхви при імпульсах, але після деякого часу тренувань ви відчуєте посилення стискань. Головне не припиняйте регулярно тренуватися з приладом.

 

Яку програму ставити для профілактики, або для покращення мязів.

Ви можете статити програму Післядогляд (Aftercare), у ній не закладено час тренування, тож можна користуватися на власний розсуд. Або також можна ставити закладено в прилад програму для стрессового неутримання (вона тренує мязи).

 

Чи відбувається сексуальне збудження під час роботи SensaTone?

Прилад не створювався з метою сексуального самозадоволення (як наприклад вібратор). Проте відбуваються стискання піхви, а також велике значення має психологічне сприйняття та настой жінки, то не виключено, що жінки можуть відчувати статеве збудження.

 

Чи можна застосовуати SensaTone під час сексу?

Можна, але дотримуючись правил інструкції з безпечного використання.

 

Чи можна тривалий час застосовувати SensaTone?

Так можна. Це цілком безпечно і апробовано. Більше того, дослідження показали, що чим довше регулярно застосовується прилад, тим довше зберігаються результати, якщо перестати ним користуватися. Це так само як тренування в тренажерному залі.

 

Чи можна під час застосування робити вправи Кегеля?

Можна. Стискайте мязи під час імпульсів. Це піде на користь, щоб освоїти якісне свідоме стискання за технікою Кегеля. В мозку формується звязок між вашими зусилями, та реальними стисканнями мязів. Це допоможе вам навчитися керувати власним мязами.

 

Чи допоможе SensaTone моїй бабусі? Їй 85 років...

У приладу немає вікового обмеження. Літні жінки Англії надають позитивні відгуки на тренування з приладом. На жаль в Україні старші жінки соромляться розмовляти на такі інтимні теми, інколи і вговорити користуватись вагінальним приладом важко. Те, що ви переконаєте бабусь, мам користуватися приладом це хороша справа. Вони однозначно відчують позитивні зміни.

 

Неутримання сечі: корисна інформація

  • Неутримання сечі - поширена проблема >

    В нашому суспільстві не прийнято відкрито обговорювати тему нетримання сечі, більшість воліє приховувати, що страждає на цей недуг. Хоча статистика стверджує, що щонайменше 50% жінок старше 30 років стикалися із цією проблемою особисто. Важливо, що в нашій культурі, через погану поінформованість, поширена думка, що нетримання сечі - це невід'ємний атрибут старіння та розплата за народження дітей. Відповідно жінки змиряються з дискомфортом та мало хто намагається боротися із цією пробломою. Як результат, часто трапляються депрессії, вимушена зміна стилю життя. Проте, насправді, не все так погано і цивілізована медицина пропонує вихід із неприемної ситуації, що сталася. Тож не потрібно пассивно страждати! Давайте розберемося, що до чого і як ви можете собі допомогти.
  • Нетримання сечі: види, симптоми, стадії >

    В нормі сечовипускання повинно відбуватись лише за бажанням людини, тобто є контрольованим. Нормальна частота сечовипускання 6-8 раз на день. Проте інколи нормальна діяльність сечостатевої системи порушується, внаслідок чого відбувається неконтрольоване витікання сечі, що ще називається нетриманням сечі. Найбільш поширеними видами є стресове та ургентне (імперативне) нетримання сечі, або ж змішана форма, коли обидва ці види поєднуються. Стресове нетримання сечі – це неконтрольоване сечовиділення під час напруження мязів, зокрема під час кашлю, чхання, сміху, статевого акту, або деяких видів фізичних вправ. Ургентне неутримання сечі – це неконтрольоване сечовиділення, що проявляється у формі різкого позиву на сечовипускання, що неможливо стримати. При чому відбувається витік сечі раптово, без попереднього позиву. За кількістю сечі, що втрачається неконтрольовано, можна виділити такі стадії: крапельна, легка, середня, важка. Детальніше
  • Нетримання сечі: причини >

    Якщо ви, або ваші рідні стикнулися із проблемою нетримання сечі, у вас неодмінно виникає запитання: чому це відбвається? Що в організмі не так? Точну відповідь вам зможе дати лише компетентний лікар, проте попередньо не завадить ознайомитись із можливими причинами нетримання. Загальні причини неутримання: механічне блокування сечовивідних шляхів; пошкодження головного мозку, або нервової системи; деменція, забудькуватість, або інші проблеми психічного здоров’я, які погіршують самовідчуття і притупляють позиви до сечовипускання; захворювання сечовидільної системи; проблеми із нервовими закінченнями у промежині і м’язами тазового дна. Інколи нетримання може виникнути несподівано, і протриматись лише протягом певного часу, поки діють фактори, що виклакили нетримання. Такими тимчасовими причинами можуть бути: тривалий постільний режим побічний ефект від деяких ліків, психічні розлади; вагітність; інфекція простати та її запалення; важкий запор, що тисне на сечовий міхур; інфекція сечовивідних шляхів та їх запалення; надмірна вага тіла. Детальніше
  • Неутримання сечі: як собі допомогти? >

    Перший крок у подоланні проблеми нетримання - це прийняти для себе рішення не миритися з нею. Нетримання виліковно і терпіти його навіть у слабкій формі є нерозумним рішенням. Почніть з виконання перших простих рекомендацій медиків: Якщо у вас стресове нетримання, то у переважній більшості випадків це повязано із слабкістю мязів тазового дна. Тож якщо у вас трапився випадок нетримання сечі без позиву на сечовипустання під час фізичного напруження, чхання, сміху тощо, це означає, що потрібно якнайшвидше зайнятися тренуванням м'язів промежини. Щоб натренувати м'язи тазового дна рекомендовано: 1) Регулярно та активно займайтися сексом. Це забезпечує природну стимуляцію та тренування. 2) Зайнятися фізкультурою. Такі загальноукріплюючі вправи як плавання, біг, велосипед, гімнастика тощо дуже позитивно впливають на стан м'язів промежини. 3) Виконувати врави Кегеля. Слід освоїти та регулярно виконувати спеціальні вправи на укріплення м'язів тазового дна. Ці вправи полягають в багаторазовому стистанні м'язів промежини без участі інших м'язів - сідниць, живота, ніг. Детальніше
  • Нетримання сечі: перший візит до лікаря >

    В Україні, не дивлячись на величезну поширеність нетримання сечі, з цією проблемою до лікаря приходить мало хто. І, на жаль, звертаються зазвичай на такій стадії захворювання, що потрібне вже більш серйозне лікування. Давайте розберемося чи варто відвідати лікаря із скаргами на неутримання і чого чекати на першому візиті. Спершу давайте розглянемо основні «відмовки» від звернення до лікаря. Чи справді вони виправдані? Некритичний стан, чи бажання впоратися без лікаря. Звісно, вам вирішувати, наскільки вам заважає жити нетримання. Якщо вам це не заважає, можна і справді не звертатися до лікаря. Але, в такому випадку, обов’язково виконуйте наші рекомендації із статті про самодопомогу вдома. В легких випадках виконання цих простих порад допоможе вам позбутися нетримання самостійно без лікаря. Якщо ж це не допомагає, все ж не варто чекати доки стан погіршиться, адже тоді лікуватись потрібно буде більш ґрунтовно, можливо навіть знадобиться хірургія, крім того можна пропустити таким чином серйозний недуг. Детальніше
  • Нетримання сечі: методи лікування >

    Вибір методу лікування залежить від виду та стадії нетримання. При стресовому, ургентному та змішаному нетриманні деякі рекомендації є загальними для всіх пацієнтів, проте у кожного з цих типів нетримання є свої особливості лікування. Основними напрямками у лікуванні є: зміна поведінки пацієнта, медикаментозне лікування, тренування м'язів тазового дна, хірургія. Зміни поведінки при лікуванні стресового нетримання сечі вклаючає такі рекомендації: менше пити рідини (якщо ви п’єте більше ніж нормальну кількість); відвідувати туалет частіше, щоб зменшити кількість сечі, яку ви можете втратити неконтрольовано; уникати бігу і стрибків, які можуть спричиняти більшу втрату сечі; відвідувати туалет більш регулярно; споживати харчові волокна, для уникнення запорів (які зазвичай погіршують ситуацію); кинути палити, щоб зменшити кашель і ризик захворювання на рак; уникати алкоголю та кофеїну, які стимулюють сечовий міхур; позбутися зайвої ваги; уникати їжі та напоїв, що роздратовують сечовий міхур, наприклад гостру їжу, газовані напої, цитрусові фрукти; тримати рівень цукру під контролем, якщо у вас діабет. Детальніше
  • 1