SensaTONE: Ефективність

SensaTONE забезпечує ефективне тренування інтимних м'язів та лікування нетримання сечі. Це підтверджується клінічними дослідженнями, що проводились на пацієнтах, які очікували запланованої операції. Ці дослідження показали, що після курсу лікування методом електростимуляції тазового дна у 80% пацієнтів стан настільки покращився, що операція була скасована і надалі не було необхідності у інших методах лікування. Близько 60% пацієнтів відзначили, що позбулися проблеми неутримання повністю.

Також в опитуванні кліенток  90% відзначили, що досягли успіху у тренуваннях мязів з SensaTONE з метою покращення сексу. Зокрема підтвердили такі ефекти: кращий тонус піхви, звуження піхви в стані спокою, стало легше стискати, підвищилась сила стискання та відчуття контролю, відчуття у стані сексуального збудження стали вираженіші, яскравіші. Більшість опитаних, що мали постійного сексуального партнера відзначили, що їх партнер теж помітив позитивні зміни.

 

Опитування користувачів SensaTONE підтвердило високу ефективність приладу для лікування нетримання сечі та тренування інтимних м'язів:

sensa effect incontence

sensa effect control