BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

info2

Інтимні м'язи: секс, задоволення та здоров'я

Задоволення чоловіка та жінки у сексі залежить від дуже багатьох факторів й те, як досягти найбільшого задоволення, є цілою наукою кохання. Проте, попри психологічні, гормональні чинники, сексуальні техніки та пози не слід забувати про підтримку "якості" та міри володіння "головного інструменту" статевого акту - статевих органів.

Тема інтимних м'язів, які ще називають "м'язи тазового дна", "вуми", дуже популярна сьогодні і навіть існують цілі школи, що навчають мистецтву володіння жіночим статевим органом. Але, далеко не всі джерела надають якісну та повну інформацію на цю тему, а інколи навіть свідомо пишуть неправду.

sex love

Отже, що таке інтимні м'язи?

М'язи тазового дна - це ситема мускулатури, яка підтримує органи малого тазу. Знаходяться вони в області промежини. Ми не будемо детально розбирати будову усієї цієї гармонійної системи. Якщо комусь цікаво, найповнішу інформацію про це надасть анатомічний атлас.

Поговоримо про інше: як саме хороший стан інтимних м'язів впливає на статеве задоволення та здоровя і які можливі ознаки поганої сексуальної форми:

Глибина проникнення. В нормі глибина вагіни відповідає розмірам середньостатичного пеніса і складає 12-15 см. Інтимні м'язи забезпечують правильне розміщення внутрішніх статевих органів, вагіни, матки. Якщо вони ослаблені (таке особливо часто трапляється після родів), то стінки піхви та матка опускаються донизу, довжина піхви, що може успішно застосовуватися для статевих актів зменшується і жінка може відчувати дискомфорт під час сексу, особливо при проникненнях на повну довжину пеніса. Секс дисгармонізується. В особливо важких випадках, відбувається навіть випадіння матки і тоді вже йде мова не про якість сексу, а про лікування.

Зчеплення. Під час статевого акту велике значення має комфортне "тертя" та відчуття "наповнення", що забезпечує повну стимуляцію по максимуму для обох партнерів. Якщо ж такого зчеплення немає, то хороші відчуття під час статевого акту можливі лише за рахунок технічних, спрямованих точкових стимуляцій. Для цього партнери обирають певні вдалі пози, кути входження тодо. Оргазму досягти набагато важче і часто він можливий лише в певній позі (наприклад, коли ноги зсунуті, чи у тих, де акцент направлений на стимуляцію клітора), тому результат залежить від вміння партнерів відчувати один одного. Більшість жінок і чоловіків розуміють важливість цього фактору і бояться не відповідати очікуванням партнера по параметрам ширини. Жінки шукають великі пеніси, бо бояться, що самі заширокі. А чоловіки шукають вузеньку вагіну, щоб гарантовано мати насолоду і не бути звинуваченими у маленькому пенісі. На цьому фоні виникають різні "фантазії на тему" і міфи. Наприклад, про "роздовбування вагіни великими пенісами", про "піхву ширинуою з відро", і про "міні-пеніс".

Насправді, краще шукати партнера до душі, а з проблемою ширини і тісноти вагіни можна працювати. Існують спеціальні операції по вшиванню вагіни, але  довготривалого ефекту в такому випадку не слід очікувати, бо стінки знову розтягнуться. А хірургія не натренує за вас м'язи, здатні стискати вагіну, не навчить Вас контролювати Ваші м'язи. Якщо Ви натренуєте м'язи, то Ви зможете приймати з комфортним зчепленням і великий пеніс, і маленький, і навіть палець. Ваша сексуальна стимуляція буде буде більш повна, імовірність оргазму значно збільшиться, Ви будете відчувати цей орган значно краще, Ви зможете його контролювати і керувати ним. І, що важливо, ваше задоволення буде залежати більше від Вас.

Стимуляція. Це можливість додатково стимулювати себе і партнера під час статевого акту за допомогою стискань вагіни. В мережі ви легко знайдете описи трюків піхви, якими можна здивувати партнера -  це і хвильки, і оргазм без жодного руху тіла партнерів (лише рухи вагіни) тощо.
Але, і не на "профі" рівні звичайні, відчутні стискання вагіни відповідно до ритму статевого акту значно підвищують якість відчуттів обох партнерів. Такі стискання може робити лише жінка, м'язи якої в хорошій формі і, більше того, вона навчилася ними свідомо керувати. Для цього потрібно практикуватися. Дехто навчився під час самих занять сексом, але більшість додатково займалася інтимною гімнастикою, зокрема з використанням тренажерів та допоміжних засобів. Перевірено, що це доступно зробити усім, з будь-якими вихідними данними.

Статеве збудження та оргазм. На якість збудження, його силу, швидкість пробудження впливає не тільки мозок, але й якість кровообігу. Під час збудження до статевих органів, інтимних м'язів приливає кров. Щоб це відбулось ефективно, звісно потрібно не мати проблем із кровообігом в нижній частині тіла, наприклад блоків та застоіїв, що виникають через проблеми з попереком. Але, крім цього, варто розуміти, що якщо м'язи статевих органів в хорошому стані, в тонусі, то через них проходить більша кількість крові і, відповідно, почуття яскравіші під час збудження і оргазму. Стінки вагіни, вульви наливаються, стають товщими, покращується зчеплення. Крім того під час оргазму ми можемо використовувати стискання для затримування відтоку крові і цим продовжити момент кульмінації.

Зазначені фактори повязані із інтимними мязами, але зазначимо для повноти картини ще кілька моментів:

Витривалість.  Без можливості рухатися ритмічно і активно ваші можливості у сексі значно зменшуються. Спробуйте активно 30 хв поробити активні рухи бедрами у ліжку самостійно і після цього порахуйте ваш пульс. Нормально буде якщо він буде в межах до 140 уд/хв. Якщо він близький до 180-220 уд./хв, то це вже вкрай погана фізична форма. Щоб виправити ситувації слід зайнятися активностями такими як біг, швидка ходьба , велосипед, фітнес, плавання тодо. Ці види спорту також корисні і для інтимних мязів, оскільки тренують промежину.

Сила інших мязів. Крім інтимних мязів у сексі працює все тіло, залежо від пози. Якщо ви хочете спробувати щось новеньке із "Кама Сутри", то потрібно бути до цього готовим, мати відповідну силу мязів і розтяжку. Тому, якщо не хочете бути "колодою в ліжку", ходіть у спортивні клуби, або робіть вправи вдома. Особливо важливо пропрацьовувати м'язи спини, поперека, сідниць, бедер, пресу. Крім того, очевидно, що такі заняття значно покращують сексуальну привабливість вашої фігури для партнера.

 

Бажаємо Вам стати ще кращими жінками, ще секуальнішими ніж ви є, здобути достатньої волі і мотивації розпочати тренуватися.

Це головне, а із інформацією як це зробити ми домоможемо в матеріалах тут.