BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

info2

Готові відповіді на запитання

Які відчуття при користуванні SensaTone?

Відчуття залежать від особливостей організму, обраної інтенсивності впливу, положення вагінальної пробки у вагіні. У будь-якому разі ви не повинні відчувати біль. Якщо ви відчуваєте біль, перш за все перевірте правильність розміщення пробки, можливо вона недостатньо глибоко введена (на вході у піхву багато чутливих закінчень). Інколи мязи жінки в такому стані, що при роботі приладу пробка виштовхується назовні, тоді притримуйте її рукою поки ваші мязи не зміцніють.

 

Чи обовязково лежати з SensaTone? Для чого шнурок на шию в комплекті?

Лежати не обовязково. Можна одягнути на шию та займатися щоденними справами. Проте у вас це вийде лише якщо ваші мязи зостатньо міцні, щоб утримувати пробку у вертикальному положенні, а тим більше в русі. Початківцям краще починати з положення лежачи. Крім того зауважте, що для різних положень можливо потрібно буде добрати різну інтенсивність впливу залежно від ваших відчуттів.

 

Чи можна обробляти пробку антисептиками?

Можна не агресивними речовинами. Наприклад, хлоргексидин.

 

Яку змаску можна застосовувати з приладом? Чи обовязкова взагалі змаска?

Можна застосовувати будь-яку спеціальну інтимну змаску, або спеціальний гель для УЗІ (можна придбати в аптеці). Без змаски можна застосовувати, але це не додасть вам комфорту і зменшить ефективність провідності імпульсів до тіла.

 

Чи є обмеження за віком?

Немає. Але слід враховувати, що пробка вводиться вагінально. Відповідно обмеженя для тих, хто не може це зробити. Наприклад діти. Є можливість під замовлення придбати додатково невелику за розміром анальну пробку.

 

Чи можна використовувати чоловікам?

Можна, але краще докупити спеціальну анальну пробку. Або під замовлення придбати версію приладу для чоловіків (відрізняється лише пробкою в комплекті та оформленням).

 

Мені здається пробка для мене замаленька? Чи є інші розміри?

Ні немає більших розмірів. Сенс пробки не у розмірі, а у електродах, що на ній. Для ефективного засосування потрібно, щоб вони стикалися із піхвою. Ви можете досягнути цього підбираючи індивідуально положення пробки у піхві. Також зауважте, що програми нарощують інтенсивність імпульсів у ході роботи і обєм піхви зменшується, до кінця роботи приладу пробка буде контактувати набагато щільніше. Якщо вам все таки задється, що ви ніяк не можете досягти хорошого контакту, то можна спробувати зменшити обєм вагіни на час користування, ввівши окрему пробку.

 

Я нічого не відчуваю коли користуюсь SensaTone. Це нормально?

Ні. Ви повинні відчувати роботу мязів, або роботу прилада. Інколи такий ефект трапляється, якщо у жінки сильно знижений тонус піхви, піхва широка і пробка погано контактує із тілом. У цьому випадку потрібно поексперементувати із положенням пробки у піхві. Спробуйте різну глибину, спробуйте рукою направити електроди (залізні пластини) так, щоб вони стикалися із стінками піхви, використовуйте змаску (це підвищить провідність). Можливо спочатку ви не відчуєтье щільного стискання піхви при імпульсах, але після деякого часу тренувань ви відчуєте посилення стискань. Головне не припиняйте регулярно тренуватися з приладом.

 

Яку програму ставити для профілактики, або для покращення мязів.

Ви можете статити програму Післядогляд (Aftercare), у ній не закладено час тренування, тож можна користуватися на власний розсуд. Або також можна ставити закладено в прилад програму для стрессового неутримання (вона тренує мязи).

 

Чи відбувається сексуальне збудження під час роботи SensaTone?

Прилад не створювався з метою сексуального самозадоволення (як наприклад вібратор). Проте відбуваються стискання піхви, а також велике значення має психологічне сприйняття та настой жінки, то не виключено, що жінки можуть відчувати статеве збудження.

 

Чи можна застосовуати SensaTone під час сексу?

Можна, але дотримуючись правил інструкції з безпечного використання.

 

Чи можна тривалий час застосовувати SensaTone?

Так можна. Це цілком безпечно і апробовано. Більше того, дослідження показали, що чим довше регулярно застосовується прилад, тим довше зберігаються результати, якщо перестати ним користуватися. Це так само як тренування в тренажерному залі.

 

Чи можна під час застосування робити вправи Кегеля?

Можна. Стискайте мязи під час імпульсів. Це піде на користь, щоб освоїти якісне свідоме стискання за технікою Кегеля. В мозку формується звязок між вашими зусилями, та реальними стисканнями мязів. Це допоможе вам навчитися керувати власним мязами.

 

Чи допоможе SensaTone моїй бабусі? Їй 85 років...

У приладу немає вікового обмеження. Літні жінки Англії надають позитивні відгуки на тренування з приладом. На жаль в Україні старші жінки соромляться розмовляти на такі інтимні теми, інколи і вговорити користуватись вагінальним приладом важко. Те, що ви переконаєте бабусь, мам користуватися приладом це хороша справа. Вони однозначно відчують позитивні зміни.

 

Про SensaTONE

  • 1